SK Tuřany vs FC Medlánky

Datum a čas konání: 26.10.2024 10:30

A tým, třetí venkovní výhra, tentokrát z Letovic

FC Boskovice/Letovice „B“- SK Tuřany 0:2 (0:0)

12.kolo 7. liga dospělí JmKFS, skupina A - 20.října 2024, 15:00 hod, hřiště Letovice

Branky: 50‘ Kloss (as. Klimeš), 85‘ Javůrek

Sestava: 23 Balák (C) – 12 Vondruška, 3 Maleninský, 20 Svensson, 18 Brtník – 5 Hajn, 10 Kloss – 13 Klimeš, 7 Kubeš (76‘ - 15 Binek), 11 Paták (83‘ - 2 Javůrek) – 9 Bednář (61‘ - 8 Trávníček)

Na lavičce: 27 Božek

Trenér: Jan Vejmělka

Komentář trenéra Jana Vejmělky"Poté, co jsme doma zaváhali s Cetkovicemi jsme věděli, že musíme body urvat dnes a nutno říct, že se to povedlo. A minimálně za naši aktivitu v první půli i zcela zaslouženě.

Od samého začátku jsme byli týmem, který diktoval tempo hry, drželi jsme míč a byli jsme také nebezpečnější, především naše pravá strana Vondruška-Klimeš posílala do vápna jeden centr za druhým, po jednom z nich trefil K. Kloss hlavou břevno. Kopali jsme také velké množství rohů, ale ani z nich jsme se neprosadili. Největší šanci jsme domácím nabídli sami, ale sólový nájezd skvěle chytl M. Balák.

Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat v naší aktivitě a jít tak za prvním gólem, to se nám povedlo celkem rychle, K. Kloss už se tentokrát hlavou po centru zprava nemýlil. V posledních asi 20 minutách se hra vyrovnala, domácí už byli nebezpečnější než v celém předchozím průběhu utkání, ale nás podržel vynikající M. Balák. 5 minut před koncem se nám povedlo naše vedení pojistit, po nepřehledné situaci ve vápně soupeře dostal míč do branky F. Javůrek.

Dnešní vítězství si určitě zasloužíme, teď je potřeba se soustředit na zbytek podzimu, kdy nás čekají tři domácí zápasy v řadě. Pokud bude přístup a nasazení jako dnes v Letovicích, body určitě přijdou."