SK Tuřany vs FC Medlánky

Datum a čas konání: 26.10.2024 10:30

A tým, vybojovaná výhra v Kunštátu

FK Kunštát B - SK Tuřany 1:3 (0:2)

10.kolo 7. liga dospělí JmKFS, skupina A - 5.října 2024, 15:30 hod, hřiště Kunštát

Branky: 16‘ Klimeš (as. Kubeš), 44‘ Trávníček, 67‘ Medek (as. Kubeš)

Sestava: 27 Božek – 12 Vondruška, 4 Svensson, 6 Maleninský, 3 Brtník (59‘ - 10 Medek) – 5 Hajn, 9 Bednář – 13 Klimeš, 7 Kubeš (90‘ - 16 Mareš), 14 Kotouček – 8 Trávníček (64‘ - 15 Binek)

Na lavičce: -

Trenér: Jan Vejmělka

Komentář trenéra Jana Vejmělky"Po domácím nezdaru s Lokomotivou jsme potřebovali v Kunštátě zabodovat. Povedlo se to především díky našemu nasazení, odhodlání a obrovskému srdci, které jsme do hry dali.

Lehce jsme pozměnili výchozí rozestavení a do utkání jsme šli se záměrem hrát jednoduše, hledat balony za obranu naše rychlá křídla, což se nám už od úvodu celkem dařilo. Především M. Klimeš byl pro soupeře velmi nebezpečný, po nahrávce P. Kubeše také otevřel skóre. Další jeho přihrávky spoluhráčům zůstaly nevyužity, a tak nás druhým gólem uklidnil až těsně před poločasem M. Trávníček.

Do druhé půle jsme šli s tím, hlavně nepustit soupeře do soustavnějšího tlaku, což se nám plus mínus dařilo, ikdyž nám docházely síly. Třetí gól vstřelil po akci P. Kubeše D. Medek, domácí pak už jen snížili nádhernou ranou do šibenice.

Vítězství je to zasloužené a vybojované, domácí si také vypracovali několik dobrých šancí, všechny ale pochytal skvěle chytající V. Božek, dokázal tak plnohodnotně nahradit M. Baláka. Jmenovat další jednotlivce nemá smysl, všichni si zaslouží poklonu, za to, jak k utkání přistoupili, někteří hráči navíc nastoupili nemocní, před nimi smekám dvojnásob."