SK Tuřany vs FC Medlánky

Datum a čas konání: 26.10.2024 10:30

A tým, těsná porážka s lídrem skupiny

SK Moravské Knínice – SK Tuřany 2:1 (1:1)

6.kolo 7. liga dospělí JmKFS, skupina A  - 8.záříb2024, 16:30 hod, hřiště Moravské Knínice

Branky: 7. Trávníček (as. Klimeš)

Sestava: 23 Balák – 13 Klimeš (46‘ - 12 Vondruška), 3 Svensson, 4 Nechvíle, 14 Kotouček (75‘ - 2 Javůrek) – 5 Hajn, 6 Maleninský (75‘ - 9 Mareš), 10 Kloss – 7 Kubeš (65‘ - 15 Medek), 8 Trávníček, 11 Paták.

Na lavičce: -

Trenér: Jan Vejmělka

Komentář trenéra Jana Vejmělky"Proti suverénnímu lídrovi soutěže jsme podali velmi dobrý, taktický, bojovný výkon, který nakonec na body těsně nestačil.

První šanci zápasu jsme si vypracovali my, M. Trávníček pálil ve 2.minutě těsně vedle, v 7.minutě se už ale nemýlil a náš povedený vstup do utkání tak měl gólové razítko. Bohužel jsme si v 19.minutě nepohlídali standartní situaci, kterou hosté rychle rozehráli a s trochou štěstí dotlačili míč do sítě. Zbytek první půle jsme dobře odbránili a dobrým postavením obrané čtyřky a komunikací v defenzivě končila většina akcí soupeře ofsajdovým postavením, nebo příliš dlouhými nahrávkami za obranu, které sbíral M. Balák.

Druhá půle se nesla v podobném duchu, domácí prokazovali kvalitu na míči i svoje individuální dovednosti. Rozdílový gól vstřelili po rohovém kopu za přispění naší teče. V dalších minutách nás držel skvělými zákroky ve hře M. Balák, domácí zahodili několik šancí a my tak byli stále ve hře. Neujaly se ale bohužel ani střely Patáka s Trávníčkem, ani obrovský závar, kdy jsme ani na třikrát nebo na čtyřikrát nedostali míč do branky.

Za svůj výkon se rozhodně stydět nemusíme, k bodu nebylo daleko, nezbývá nic jiného, než zůstat soustředění a pozitivně nastavení a posbírat body v následujících zápasech."