SK Tuřany vs LOKO Horní Heršpice

Datum a čas konání: 8.9.2024 10:30

A tým - turnaj v Židlochovicích, druhý týden přípravy

Turnaj v Židlochovicích nakonec proběhl za účasti pouze tří týmů. Tatran Kohoutovice se turnaje nakonec nazúčastnily a tak se hrálo systémem každý s každým.

Memoriál Josefa Rejžka ročník 2024

1 zápas : SK Moravské Knínice 3 : 3  SK Tuřany (po penaltách výhra Moravských Knínic).

2 zápas : FC Židlochovice 0 : 1 SK Moravské Knínice

3 zápas : FC Židlochovice 6 : 2 SK Tuřany

1.místo - SK Moravské Knínice

2.místo - FC Židlochovice

3.místo - SK Tuřany

SK Tuřany - SK Moravské Knínice 2:2 (2:1), 2:4 na penalty

Branky: 24‘ Bednář, 29‘ Svensson

Sestava: Balák – Polák (30’ Brtník), Maleninský, Nechvíle, Kotouček – Hajn (30‘ Kubeš), Svensson, Bednář – Paták (30‘ Mareš), Binek, Kloss (30‘ Vondruška).

Komentář trenéra Jana Vejmělky "V prvním zápase turnaje jsme narazili na nováčka naší soutěže a šlo o velmi dobrou prověrku našich schopností. Soupeř byl velmi silný na míči, měl v sestavě několik individuálně velmi schopných hráčů, přesto první poločas ukázal, že jsme schopni se soupeřem těchto kvalit hrát vyrovnanou partii. V první půli jsme sice soupeře pustili do několika šancí, sami jsme ale dobrým presinkem byli schopni získávat míče, jen je škoda, že jsme následně s míčem na noze nebyli tolik efektivní. Ve druhé půli jsme se pak zbytečně zatáhli a po jednom z mnoha centrů inkasovali vyrovnávací gól."

SK Tuřany – FC Židlochovice 2:6 (1:2)

Branky: 18‘ Brtník, 40‘ Kloss

Sestava: Balák – Vondruška, Maleninský, Nechvíle, Brtník – Hajn, Svensson, Kloss – Paták (20‘ Kotouček), Mareš (50‘ Kubeš), Kubeš (30‘ Binek).

Komentář trenéra Jana Vejmělky"Druhý zápas nám vůbec nesedl, po delší pauze během turnaje jsme nebyli schopni fyzicky držet s velmi šikovným soupeřem krok a zaslouženě jsme tak prohráli. Prvních 20 minut ještě sneslo nějaké měřítko, dostali jsme se do vedení, poté soupeř dvě laciné ztráty potrestal dvěma góly a ve druhém poločase už jednoznačně dominoval.

S turnajem jsem celkově spokojen tak z 50%. V prvních poločasech obou zápasů se v naší hře objevovali prvky, na kterých v tréninku a při taktických poradách pracujeme. Dojem mi kazí několik lehčích zranění, které si z turnaje bohužel odnášíme. Hráčům také samozřejmě děkuji za nasazení a bojovnost po celých 120 minut hry."

Komentář trenéra Jana Vejmělky ke druhému týdnu přípravy: "Opět jsme absolvovali dvě náročné tréninkové jednotky, nově se do přípravy zapojil brankář Božek, obránce Brtník a po obnovení kariéry i útočník Binek. Aktuálně tak platí, že se do přípravy zapojilo celkem 19 hráčů do pole a 2 brankáři."

1. Moravské Knínice 4 32:3 12
2. FC Svratka Brno "B" 4 8:6 8