SK Tuřany vs LOKO Horní Heršpice

Datum a čas konání: 8.9.2024 10:30

A tým - domácí porážka v posledním kole ukončila skvělou sérii

SK Tuřany – AC Lelekovice 0:2 (0:0)

1.B třída, skupina A, 14.kolo, sobota 8.června 2024, 10:30 hod, hřiště Hanácká 42

Góly: -  52. M.Pokorný (pen), 58. M. Pokorný

Sestava: 27 Božek – 13 Balák (C), 16 Nevídal, 4 Nechvíle, 3 Brtník – 14 Kotouček, 7 Bednář, 8 Trávníček, 5 Javůrek (46‘ - 10 Drásal) – 12 Vondruška, 11 Koukola (59‘ 2 - Jedlička)

Na lavičce

Trenér: Tadeáš Szypula

Komentář Jana Vejmělky (asistenta trenéra):  "Závěrečné utkání sezóny jsme absolvovali ve velmi okleštěné a improvizované sestavě.

V první půli jsme si vypracovali několik pološancí, pokaždé v tom byl V. Vondruška, nejprve se neprosadil hlavou, poté dvakrát po jeho centru ideálně nezakončil F. Javůrek. Ani střela P. Bednáře z dálky se neujala. Jinak se hrál v prvním poločase vcelku vyrovnaný zápas.

Ve druhé půli zahrozil pěknou střelou E. Kotouček, ale gólman soupeře ji vyrazil na roh, chvíli poté jsme propadli ve středu hřiště, balón za obranu si převzal útočník soupeře, kterého V. Božek ve vápně podrazil a byla z toho penalta, kterou soupeř proměnil. Pár minut poté se opět zjevil hráč soupeře za naší obranou a tentokrát bezmocného V. Božka přeloboval. Našim hráčům nelze upřít bojovnost a snahu s výsledkem něco udělat, ale evidentně na to už nebyly ani fyzické, ani psychické síly. Zahrozili jsme už jen M.Balákem, když po standartní situaci vracel míč před branku a V. Vondruškou, který ze strany střílel nad.

Hosté si výhru za druhou půli zasloužili a nás velmi mrzí neudržení takřka dvouleté domácí neporazitelnosti. Poděkování patří především třem hráčům dorostu, za pomoc a za to, jak odhodlaně k utkání přistoupili."

Poděkování:

Závěrem bych jménem realizačního týmu chtěl poděkovat všem hráčům za letošní sezónu, kterou jsme nakonec zakončili na třetím místě, z mého pohledu určitě zaslouženém. V některých utkáních stálo štěstí naší straně, někdy se od nás spíše odklonilo, ale z většiny zápasů máme to, co jsme si zasloužili.

Také bych chtěl jménem A mužstva poděkovat všem fanouškům za vynikající podporu během celé sezóny, hlavně na domácích utkáních a také všem, kteří se spolupodílí na organizaci a chodu A mužstva SK Tuřany. (Jan Vejmělka, asistent trenéra)