SK Tuřany vs LOKO Horní Heršpice

Datum a čas konání: 8.9.2024 10:30

A tým - 3 body zůstaly v Kunštátě

FK Kunštát „B“ - SK Tuřany 2:0 (1:0)

1.B třída, skupina A, 26.kolo, čtvrtek 30.května 2024, 18:00 hod, hřiště Kunštát

Góly: - 45. V. Boček, 90. J. Konečný

Sestava: 23 Balák(C) – 4 Nechvíle, 12 Vondruška, 16 Nevídal, 3 Brtník (84. - 9 Mareš) – 2 Klimeš, 10 Kloss, 7 Bednář, 13 Kubeš – 6 Polák, 8 Trávníček.

Na lavičce: 27 Božek

Trenér: Tadeáš Szypula

Komentář Jana Vejmělky (asistenta trenéra):  "Poslední venkovní utkání sezóny jsme odehráli s B týmem Kunštátu netypicky ve čtvrtek a ve velmi okleštěném složení.

Vstup do utkání se nám celkem povedl, dostali jsme se do několika šancí a pološancí, ale ani jeden z trojice M.Klimeš, M. Trávníček a P.Kubeš nebyl v zakončení úspěšný. Druhá polovina první půle naopak patřila domácím, kteří si také vytvořili několik velmi slibných šancí, když už to vypadalo, že poločas skončí 0:0, v nastavení jsme lacino ztratili míč na polovině hřiště a domácí poté rychlou akci zakončili gólem.

Druhá půle se nesla ve znamení boje o střed hřiště bez větších šancí na obou stranách, jedinými výjimkami byla tyč domácích po akci zprava a naše břevno po rohovém kopu. S blížícím se koncem zápasu se na hřišti rozsévala zbytečná nervozita, která bohužel vygradovala naším vyloučením a v úplném závěru při naší hře vabank domácí přidali gólovou pojistku a zaslouženě si tak ponechali všechny tři body doma. Nám nezbývá nic jiného, než se pokusit se sezónou rozloučit lepším výkonem i výsledkem doma s Lelekovicemi."

Příští kolo:

„A“ mužstvo sehraje poslední mistrovské utkání s AC Lelekovice. Odložené utkání 14.kola bude sehráno v sobotu 8.června 2024 v 10:30 hod na hřišti v Tuřanech - Hanácká 42