SK Tuřany vs LOKO Horní Heršpice

Datum a čas konání: 8.9.2024 10:30

A tým - debakl v Cetkovicích

SK Cetkovice - SK Tuřany 5:1 (2:1)

1.B třída, skupina A, 24.kolo, neděle 19.května 2024, 17:30 hod, hřiště Cetkovice

Góly: 11‘ Kloss (as. Kotouček)

Sestava: 27 Božek - 5 Javůrek (65. - 9 Mareš), 16 Nevídal, 12 Vondruška, 3 Brtník (45‘ - 4 Nechvíle) - 13 Kubeš (65.- 11 Medek), 10 Kloss, 7 Bednář(C), 14 Kotouček – 15 Urban, 8 Trávníček.

Na lavičce: 23 Balák

Trenér: Tadeáš Szypula

Komentář Jana Vejmělky (asistenta trenéra): "Toto utkání se soupeřem ze spodní části tabulky se hodnotí velmi těžko. Přesto, že jsme šli do vedení, kdy se hlavou trefil K. Kloss po centru E. Kotoučka a celkově jsme poměrně nadějně začali, tak jsme se vlastní nekoncentrovaností a lacinými chybami připravili o možnost uhrát zde nějaký slušný výsledek.

První gól jsme dostali po laciná ztrátě před vlastním vápnem, všechny další v podstatě totožně po přihrávce vzduchem za naši obranu. O všem rozhodlo 10 minut mezi 53. a 63.minutou, kdy jse třikrát inkasovali, poté už se utkání už jen dohrávalo a až na konci jsme se dostali do dvou nadějných střeleckých pozic, M. Trávníček ale ani jednou neproměnil.

Sečteno a podtrženo, když do svého výkonu nedáte prakticky žádné nasazení, nemůžete očekávat dobrý výsledek. Doufáme, že se do příštího utkání poučíme a přístup bude o mnoho lepší. Tentokrát byl soupeř jasně lepší a výsledek si jednoznačně zasloužil."

Příští kolo:

25.kolo, sobota 25.května 2024, 10:30 hod, SK Tuřany - Lokomotiva Brno Horní Heršpice