TJ Sokol Bohdalice vs SK Tuřany

Datum a čas konání: 4.5.2024 17:00

A tým, s FKD remíza 1:1, mrzí šance!

SK Tuřany – FK Drnovice 1:1 (1:1)

1.B třída, skupina A, 19.kolo, sobota 13.dubna 2023, 10:30 hod, hřiště SK Tuřany - Hanácká 42

Góly: 10‘ Zbitek Jakub (as. Kotouček) - 41. Handl

Sestava: 23 Balák(C) - 5 Javůrek, 16 Nevídal, 12 Vondruška, 14 Kotouček (76‘ 3 Brtník) – 11 Zbitek, 7 Bednář, 10 Kloss, 13 Kubeš (90‘ 6 Polák) – 9 Teiner (63‘ 2 Klimeš), 15 Urban (90‘ 8 Mareš)

Na lavičce: Božek

Trenér: Tadeáš Szypula

Komentář Jana Vejmělky (asistenta trenéra): "Ve vyhecovaném a velmi tvrdém zápase s lídrem soutěže bereme bod, ale určitě jsme mohli mít všechny tři.

Začali jsme velmi aktivně a už ve druhé minutě jsme dobrým napadáním vystihli rozehrávku soupeře, bohužel sólový únik M. Teinera zůstal neproměněn. Chvíli poté pálil nad z dálky P. Bednář a náš velmi dobrý vstup do zápasu gólově vyjádřil hlavou J.Zbitek, skvělý centr poslal do vápna E.Kotouček. V 25.minutě trefil geniálním lobem pouze tyč I.Urban. Nakonec se ale šlo do kabin za stavu 1:1, odražený míč putoval po střele zpoza vápna od tyče do tyče a až pak smolně do branky.

Druhou půli kouskovalo velké množství faulů a nefotbalových rozmíšek a dohadování mezi hráči obou týmů, přesto jsme dvě největší šance druhé půle měli my, v 70.minutě neproměnil z bezprostřední blízkosti J. Zbitek a v 77.minutě trefil tyč P. Bednář.

Závěrem je nutno konstatovat, že nasazení a chuť vyhrát nám rozhodně nechyběly a za to se patří před hráči smeknout. Za skvělé podpory domácích fanoušku se rozhodně za předvedený výkon stydět nemusíme."